28/05/2024

Pierwszy koncert na Scenie Central Park przy Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej w Parku Słowackiego wypełni recital Katarzyny Groniec.

Artystka jest laureatką głównej nagrody Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu 1988; debiutowała rolą Anki w musicalu Metro w Teatrze Dramatycznym 1991. W 1997 r. na Festiwalu Piosenki Aktorskiej zdobyła Grand Prix, Pierwszą Nagrodę i Nagrodę Dziennikarzy, gdzie zaśpiewała Zdemaskowanie piosenki Hemara oraz Amsterdam Brela. W kwietniu 2008 r. otrzymała dyplom mistrzostwa im. Aleksandra Bardiniego – za wybitne osiągnięcia artystyczne w dziedzinie piosenki aktorskiej.

Wyjątkowa wokalistka i osobowość polskiej sceny. Niekiedy cały teatralny zespół nie jest w stanie dostarczyć tylu emocji i tak umiejętnie przenieść słuchaczy w świat o którym opowiada. A opowiada niezwykle przejmująco i wiarygodnie, dzięki czemu po chwili każdy przenosi się w świat kreowany słowem i melodią. Jej występy to przejmujące spektakle, a widzowie od początku czują realistyczność wszystkich historii. Towarzyszący artystce muzycy w idealny sposób dozują emocje, budując niepowtarzalny nastrój.

Katarzyna Groniec

  •  7 lipca (piątek) godz.  20:30
  •  Park Słowackiego przy Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej ul. Słowackiego 27
  •  Wstęp wolny

Źródło: Pełna Kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights