25/05/2024

Szyndzielnia w obiektywie

0

Obraz kirill_makes_pics z Pixabay

Kolej Linowa Szyndzielnia wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną Beskidy oraz Restauracją Dębowa zapraszają na wędrówki w piękne Beskidy, tym razem z aparatem fotograficznym.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą „Szyndzielnia w obiektywie”.

Co należy zrobić, aby wygrać i odebrać nagrodę?

  • Zrób i wyślij zdjęcie lub tym razem również video w terminie od 27maja 2023 do 3 lipca 2023
  • Tematyką konkursu jest przedstawienie w formie zdjęciowej lub video jednego lub kilku z pięciu obiektów: gondola kolei linowej, dolna lub górna stacja, wieża widokowa bądź  ławeczka beskidzka znajdująca się przy górnej stacji kolei na Szyndzielni. Może też być zdjęcie rowerzysty na trasie Enduro Trails z kolejką w tle
  • Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia lub maksymalnie 1 video długości maksymalnie 60 sekund. Zdjęcia w formacie jpg lub video w formacie mpeg‑4 /avi na adres mailowy konkurs@ziad.bielsko.pl Zgłoszenie musi zawierać dane osobowe (imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail autora)
  • Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych, którzy mają wprawne oko i zacięcie do fotografii
  • Dla laureatów konkursu „Szyndzielnia w obiektywie” organizatorzy przygotowali wiele cennych i atrakcyjnych nagród, m.in. weekend dla dwóch osób w Hotel Szyndzielnia ze śniadaniami w Restauracja Dębowa, vouchery na bezpłatne przejazdy Koleją Linową Szyndzielnia, zestawy upominkowe oraz inne cenne nagrody przygotowane przez Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy.

Regulamin konkursu „Szyndzielnia w obiektywie” można pobrać tutaj.

Źródło: ZIAD Bielsko-Biała SA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights