15/07/2024

Zrób zdjęcie lub film na Szyndzielni

0

fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB

Ruszyła kolejna edycja konkursu fotograficznego Szyndzielnia w obiektywie. Wystarczy zrobić zdjęcie lub film aparatem czy telefonem, wysłać na konkurs i wygrać cenne nagrody. 

Po raz kolejny ZIAD Bielsko-Biała SA organizuje konkurs fotograficzny Szyndzielnia w obiektywie. Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych, którzy mają wprawne oko i zacięcie do fotografii. Jego tematyką jest przedstawienie w formie zdjęciowej lub wideo jednego lub kilku z pięciu obiektów na Szyndzielni: gondola kolei linowej, dolna lub górna stacja, wieża widokowa bądź ławeczka beskidzka znajdująca się przy górnej stacji kolei na Szyndzielni. Zdjęcia trzeba przesłać do 3 lipca.

Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia lub maksymalnie 1 wideo długości maks. 60 sekund. Zdjęcia w formacie jpg lub wideo w formacie mpeg 4 /avi. Prace należy przesłać na adres mailowy: konkurs@ziad.bielsko.pl 
Zgłoszenie musi zawierać dane osobowe – imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail autora.

Dla laureatów konkursu Szyndzielnia w obiektywie organizatorzy przygotowali wiele cennych i atrakcyjnych nagród, m.in. weekend dla dwóch osób w hotelu Szyndzielnia ze śniadaniami w restauracji Dębowa, vouchery na bezpłatne przejazdy Koleją Linową Szyndzielnia, zestawy upominkowe oraz inne cenne nagrody przygotowane przez Lokalną Organizację Turystyczną Beskidy.

Regulamin konkursu Szyndzielnia w obiektywie można pobrać tutaj:
http://bitly.pl/KTbpF 

opr. JacK 

Źródło: UM Bielsko-Biała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights