21/05/2024

8 000 zł na podróż z ITAKĄ, aż 2023 nagród i rodzinna zabawa na Dzień Dziecka w Gemini Park

0

Odkryjcie z nami, jak fantastyczny może być Dzień Dziecka! Z okazji 1 czerwca, czyli ulubionego dnia w roku każdego malucha, Gemini Park zaprasza wszystkich na wspólne świętowanie z mnóstwem atrakcji, cennymi nagrodami i wyjątkowymi chwilami! Przybywajcie do Gemini i weźcie udział w zabawie, w której nagrodzone zostanie każde dziecko!

Wygraj 8000 zł na rodzinne podróże z ITAKĄ!

W główną grę tego dnia wchodzi nie lada nagroda – bo aż 8 000 zł na wakacje z biurem podróży ITAKA! Czy ktoś z Was będzie miał oko do tego, aby je wygrać?

Wystarczy poprawnie oszacować liczbę kulek znajdujących się w specjalnym pojemniku, a osoba, która będzie najbliżej, zdobędzie nagrodę główną! To oczywiście nie wszystko, bo dla kolejnych 10 najbardziej spostrzegawczych czekają bilety do parku rozrywki EnergyLandia.

Aby wziąć udział w zabawie, należy wypełnić kupon na stoisku promocyjnym, znajdującym się na parterze, w sąsiedztwie sklepów Monnari i Costa Coffee.

Aż 2023 nagrody natychmiastowe dla każdego dziecka!

To jednak nie wszystko! Dla każdego dziecka, które weźmie udział w zabawie, przewidziano nagrodę!

Czy będą to darmowe lody od Grycan, bezpłatna wejściówka do Parku W DECHE, bilet na Pływalnię START Bielsko-Bialskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji, a może kupony rabatowe na wystawę ROBO EXPO? Zadecyduje o tym celność, ponieważ dzieci będą rzucać piłeczkami do specjalnej tarczy! Niezależnie od trafienia, każdy otrzyma nagrodę!

Nie przegapcie tej okazji na wspaniałą zabawę i niezapomniane nagrody! Przyjdźcie do Gemini Park 1 czerwca, w godz. 10:00-20:00 i spędźcie wyjątkowy dzień z nami. Zapraszamy całe rodziny – to będzie niezapomniane święto dla Waszych dzieci, tym bardziej, że udział w naszych zabawach jest bezpłatny!

Niech Dzień Dziecka będzie prawdziwym świętem radości dla najmłodszych, ale też doskonałą okazją do spędzenia czasu z rodziną, a Gemini Park jest do tego miejscem idealnym! Znajdziecie tu Park W DECHE, wystawę robotów ROBO EXPO, Crazy Carts czyli elektryczne gokarty stworzone do driftowania, kino Cinema City z bogatą ofertą filmów dla całej rodziny, a także strefę restauracyjną, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights