26/05/2024

Przygody na planie filmowym- spotkanie w ramach 48HFP Bielsko-Biała

0

Weekend filmowy 48HFP Bielsko-Biała co raz bliżej. Już w dniach 2-4 czerwca ekipy filmowe z całej polski podejmą wyzwanie nakręcenia filmu 48 godzin!

Jednak za nim nasz festiwalowy zegar ruszy Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia chciałoby Was zaprosić na niepowtarzalne spotkanie z gwiazdami ekranów kinowych, telewizyjnych i internetowych.
Emilia Krakowska i Barbara Wrzesińska w spotkaniu prowadzonym przez Lidię Stanisławską opowiedzą nam o swoich Przygodach na planie filmowym.🤩

Ich niezwykle, wieloletnie doświadczenie na pewno pomoże Wam przygotować się do startu w naszym konkursie, a tym z Was którzy w tym roku nie zdecydowali się na udział w 48HFP przybliży kulisy pracy w filmie.

Kiedy: czwartek 1.06.2023 godz. 15:30
Gdzie: Centrum Aktywności Społecznej
Bielsko-Biała, ul. Krasińskiego 11
Wstęp wolny❗️

Biografie:
Emilia Krakowska – aktorka filmowa i teatralna. Absolwenta Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w 1963 roku. Występowała we wszystkich najpopularniejszych teatrach na terenie naszego kraju, Teatrze Powszechnym w Warszawie, Teatrze Narodowym, Teatrze Współczesnym, Teatrze Rozmaitości oraz w warszawskim Och-teatrze. W filmach i serialach zagrała m.in Jagnę w „Chłopach” oraz Gabrielę w Na dobre i Na złe.

Barbara Wrzesińska – aktorka filmowa i teatralna.
Znana wszystkim z roki Panny Basieńki z „Kabareciku” Olgi Lipińskiej, zagrała wiele ról teatralnych, m.in w warszawskich teatrach Współczesnym, Narodowym oraz Ateneum. Wystąpiła m.in w „Lalce”, „Weselu” i „Listach do M”.

Lidia Stanisławska – piosenkarka, felietonistka, dziennikarka i autorka książek z anegdotami ze świata gwiazd estrady i ekranu.

Źródło FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights