17/06/2024

fot. Lucek Cykarski/Bielskie Centrum Kultury

Już jutro, 29 lipca na Rynku po raz siódmy #GraMy doBBro – przeciw nienawiści, dla przyjaźni, wzajemnego szacunku i zrozumienia.

Przed publicznością wystąpią: Amaya, Biały/Waitin’For, Damian Luber, Ela Tanistra, Grechna, Karolina Perła Lapczyk, LAF, Maciej Gucik, Nina Kumorek, N.O.T., Paulina Wirska, Pociąg Rock’N’Roll, Sandra Pytlarz, Sebastian Thiel, SCZ Familia, Son Dorado, SSKJEGG, The Djangos, Tomasz Madzia. Koncert poprowadzi niezawodny Piotr Skucha.

Wydarzenie ma wymiar charytatywny. Aby wspomóc Fundację na rzecz Rozwoju Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej Razem dla Dzieci będzie można nabyć koszulkę – cegiełkę.

#GraMy doBBro 29 lipca na Rynku będzie to już siódma edycja wydarzenia – wspólnej inicjatywy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz lokalnych artystów. Akcja została zapoczątkowana przez jedną ze znanych piosenkarek, która po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza – zachęciła środowiska artystyczne do integracji. Bielsko-Biała podjęło inicjatywę po swojemu i będziemy mieli okazję już po raz siódmy mieliśmy usłyszeć i zobaczyć na scenie kilkudziesięciu w większości lokalnych artystów, grup, zespołów.

Koncert GraMy doBBro to też wielki popis miksowania się różnych artystów. Dzięki inicjatywie bielscy muzycy stworzyli wiele nowych projektów. Wielu z nich wychodzi na scenę z kolejnymi zespołami i wokalistami. Widać, że GraMy doBBro przyniosło wiele dobrego pod tym względem, a artyści świetnie bawią się podczas wykonywania utworów w różnych konfiguracjach. Warto to usłyszeć na własne uszy i być na Rynku w Bielsku-Białej 29 lipca od godziny 19.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Emilia Klejmont

Źródło: UM Bielsko-Biała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights