21/05/2024

Masz pytania? Zadzwoń na infolinię iPFRON+

0

Obraz Adam z Pixabay

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 pod bezpłatnym numerem telefonu 800 007 140 można uzyskać informacje dotyczące: nawigacji w systemie iPFRON+, wprowadzania danych w pola formularza wniosku, wypełniania pól formularza czy problemów technicznych w działaniu aplikacji. 

iPFRON+ to nowoczesna platforma, za pomocą której osoby niepełnosprawne i jednostki działające na ich rzecz mogą elektronicznie składać wnioski o wsparcie finansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, dystrybuowane przez jednostki samorządu terytorialnego.
Poznaj iPFRON+ 

Jeżeli nie wziąłeś udziału w szkoleniu z iPFRON+, a chciałbyś poznać nowy system wprowadzany przez PFRON, to cały czas masz okazję nauczyć się jego obsługi. Wystarczy, że wejdziesz na kanał Youtube iPFRON+, https://www.youtube.com/@ipfronplus/playlists i wybierzesz przygotowaną dla Ciebie playlistę. 

Skorzystaj ze szkoleń e-learningowych  
Szkolenia zawierają między innymi informacje o projekcie iPFRON+, instruktaże pomocne w sprawnym poruszaniu się po aplikacji, a także wiedzę o formach wsparcia udzielanych osobom niepełnosprawnym przez PFRON, https://edukacja.pfron.org.pl/ 

Sprawdź w systemie 
Zobacz z jakich form wsparcia możesz skorzystać za pośrednictwem systemu iPFRON+. Zapoznaj się ze szczegółami i wnioskuj on-line, bez wychodzenia z domu, https://ipfronplus.pfron.org.pl/

Projekt Uniwersalna platforma do projektowania i realizacji programów wsparcia ON wraz ze zintegrowanym modułem analitycznym – System iPFRON+ w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Oś Priorytetowa 2 E-administracja i otwarty rząd, Działanie 2.1 Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych.  

Więcej informacji na stronie: https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/.

oprac. ek 

Źródło: UM Bielsko-Biała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights