21/06/2024

Pływanie z biletami z Internetu

0

fot. BBOSiR

Bilety na pływalnie Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji można kupować przez internet lub w specjalnym biletomacie. 

BBOSiR wprowadził nowinki techniczne, które ułatwiają zakup biletów. Już nie trzeba stać w kolejce do kasy, ale można nabyć bilet przez internet lub też wchodząc na kąpielisko Panorama w samoobsługowym biletomacie. 

Zakupu biletów na pływalnie Panorama, Start czy Troclik można dokonać przez internet na stronie: https://sklep.bbosir.bielsko.pl/. Opłacony bilet ma specjalny kod, który trzeba zeskanować przy kołowrotkach, wchodząc na daną pływalnię.

Bilet nabądź samodzielnie

Warto też pamiętać, że po modernizacji Panoramy istnieje możliwość zakupu biletów za pośrednictwem samoobsługowych biletomatów zlokalizowanych tuż za bramą główną obiektu. Tam kierując się bardzo intuicyjnym programem, można zakupić karnet lub bilet jednorazowy. Dokonujemy tego poprzez wybranie rodzaju biletu, liczby biletów, daty, a następnie płacimy przy użyciu karty płatniczej.

Pamiętaj o kłódce 

Jeżeli chcesz bezpiecznie skorzystać z szafek na Panoramie, pamiętaj o… kłódce.
– Na dziś pozostaliśmy przy rozwiązaniu sprzed modernizacji obiektu. Udostępniamy nieodpłatnie ok. trzysta szafek ubraniowych zamykanych na standardową kłódkę stosowaną w większości szatni znajdujących się np. w klubach fitness. Jeżeli klient nie posiada kłódki, może nabyć ją na własność w kasie pływalni w cenie 12 zł – informuje kierownik Działu Administracji Pływalni Rafał Pasternak.

fot. BBOSiR

JacK  

Źródło: UM Bielsko-Biała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights