15/07/2024

Stracił matkę i dorobek życia. Marcin walczy, by powstać z popiołów

0

Dramatyczne wydarzenie miało miejsce 11 czerwca w bloku mieszkalnym w Tychach. W niewyjaśnionych, tragicznych okolicznościach, spłonęło mieszkanie, z którego próbowały uratować się dwie osoby. Niestety jednej nie udało się i zginęła w trakcie pożaru. Ruszyła zbiórka na Pomagam.pl.

Pożar wybuchł chwilę po godzinie 12:00 w niedzielę, 11 czerwca. Płomienie
rozprzestrzeniały się bardzo szybko, odcinając drogę ucieczki Marcinowi i jego mamie. O ile młodemu mężczyźnie udało się uciec przez balkon, niestety kobieta zginęła na miejscu, próbując się uratować. Marcin stracił najbliższą osobę, oraz dorobek życia.

 • Marcin, mój wyjątkowy brat, ledwie ale dał radę. Jest ciężko poparzony i przebywa w
  szpitalu, ale żyje. Nasza ukochana Mama niestety nie dała rady uratować się z
  płomieni na siódmym piętrze. Zostawiła po sobie koszmarną wyrwę, z którą
  będziemy próbowali poradzić sobie już zawsze. Cały dobytek ich życia zabrał ogień.
  Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób dobrej woli o wsparcie, żeby pomóc
  poszkodowanym stanąć na nogi i odbudować stracony dom –
  pisze na stronie zbiórki
  organizator Tomek, brat Marcina.

Marcin aktualnie przebywa w szpitalu, jest ciężko poparzony. Miał jednak wiele szczęścia, że w ogóle udało mu się przeżyć. Niestety jego Mama zginęła, a mężczyzna musi sobie poradzić teraz nie tylko ze stratą najbliższej  osoby, ale także sprawami materialnymi. Cały dorobek życia został zniszczony przez ogień i wodę. Potrzebne są pieniądze na wszystko, od najprostszych rzeczy jak jedzenie, czy leki, po ubrania i remont.

Oprócz materialnych rzeczy, rodzina straciła poczucie bezpieczeństwa. Muszą podnieść się po tragedii i przeboleć stratę ukochanej mamy. Marcinowi można pomóc, zdejmując z jego barków troskę o rzeczy materialne, których tak bardzo potrzebuje. Bezpośredniego wsparcia można udzielić, wpłacając pieniądze na zbiórkę na portalu Pomagam.pl

Linki do zbiórki: https://pomagam.pl/p9kdf3

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w trudnych chwilach, realizację projektów społecznych i kulturalnych. Od grudnia 2021 roku przy portalu działa Fundacja Pomagam.pl

Materiał Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights