20/07/2024

Uczeń ZSP Kaniów laureatem wojewódzkiego konkursu z matematyki

0

Z wielką radością i dumą informujemy, że uczeń  naszej szkoły z klasy 8a – Mateusz Papla zdobył tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki organizowanym przez Śląskiego Kuratora Oświaty.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć Mateusza, ponieważ przygotowania do konkursów oprócz ogromnego talentu, chłonnego umysłu i potencjału intelektualnego są wymagającym obszarem wiedzy, który wykracza ponad podstawę programową.
Laureat jest zwolniony z danej części egzaminu oraz uzyskuje pierwszeństwo i maksymalną liczbę punktów podczas rekrutacji do szkoły średniej.

Osiągnięcia Mateusza z pewnością przełożą się na bardzo dobre wyniki na kolejnym etapie edukacji.

Wyrażamy ogromną wdzięczność opiekunowi Pani mgr Alicji Skrudlik za przygotowanie ucznia do konkursu, poświęcony czas, motywowanie i wspieranie. Gratulujemy również Rodzicom naszego Laureata.

W dniu 18 maja 2023 r. w Centrum Kultury w Bielsku-Białej odbyła się uroczysta gala, podczas której Wicekurator Oświaty Jacek Szczotka oraz Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielaku-Białej Tomasz Kowalik wręczyli laureatowi zaświadczenie oraz nagrodę. Pani Dyrektor Agata Szypuła została uhonorowana przez Śląską Kurator Oświaty listem gratulacyjnymi za osiągnięcia swoich podopiecznych.

ZSP Kaniów

Źródło: bestwina.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights