28/05/2024

Wakacyjny turniej skrzatów i smerfików w Kaniowie

0

Zawstydzili reprezentację Polski – Wakacyjny turniej skrzatów i smerfików w Kaniowie

Gdyby seniorska reprezentacja Polski w piłce nożnej wkładała w swoją grę w eliminacjach mistrzostw Europy tyle serca, co mali zawodnicy występujący 24 czerwca w Kaniowie, wynik meczu z Mołdawią z całą pewnością byłby inny… Determinacja, motywacja, realizowanie założeń taktycznych – wszystko można wypracować już w bardzo młodym wieku, kiedy futbol jest jeszcze tak naprawdę zabawą.

Mariusz Cupriak, trener koordynator drużyn młodzieżowych LKS „Przełom” Kaniów do udziału w witającym wakacje turnieju zaprosił ekipy z kategorii „skrzatów” i „smerfików”. Na płycie głównego boiska podzielonej na kilka mniejszych grało łącznie około 150 dzieciaków wspomaganych przez trenerów. Dzielnie kibicowali rodzice, krewni, znajomi i mieszkańcy gminy Bestwina. Rodzice przygotowali zaplecze gastronomiczne; można było zakupić ciasta na wynos.

Udział w tej ciekawej imprezie dofinansowanej przez klub z Kaniowa i Urząd Gminy Bestwina wzięli: LKS „Przełom” Kaniów, LKS Bestwina, LKS Jawiszowice, LKS „Pasjonat” Dankowice, LKS „Orzeł” Kozy, Football Academy Czechowice – Dziedzice, AP Champions, Brazilian Soccer Schools, LKS „Zamek” Grodziec.

Sławomir Lewczak

Źródło: bestwina.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights