25/05/2024

Zmiana Trenerów LKS w Kaniowie

0

Po zakończeniu obecnego sezonu, Trener Piotr Bogusz poinformował Zarząd Klubu o rezygnacji z funkcji prowadzenia zespołu z powodów osobistych. 

Podczas ostatniego posiedzenia zarządu zdecydowano, iż nowym szkoleniowcem Przełomu zostanie Zbigniew Wierzgoń, obecny trener juniorów młodszych i młodzików. Trener Wierzgoń w przeszłości występował w seniorskich drużynach w Czechowicach-Dziedzicach, Bestwince oraz Kaniowa. W Bestwince prowadził również zespół seniorów. Z kolei kierownikiem seniorów Przełomu został Andrzej Furczyk, dotychczasowy kierownik drużyn dziecięco-młodzieżowych w naszym klubie.

Zarząd podjął również decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem juniorów starszych, Rafałem Piotrowskim. Z funkcji kierownika drużyny juniorów zrezygnował Andrzej Janeczko.

Pierwsze zajęcia pod wodzą nowego trenera odbędą się 4 lipca o godzinie 18:00. O kolejnych ruchach kadrowych, zarówno w drużynie seniorów, jak i drużynach młodzieżowych będziemy Państwa informować na bieżąco.

Odchodzącym trenerom oraz kierownikom dziękujemy za pracę w naszym klubie, a trenerowi Zbigniewowi i kierownikowi Andrzejowi życzymy powodzenia i sukcesów z drużyną seniorów!

Żródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights