21/06/2024

Zaproszenie na kiermasz świąteczny

0

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym “RAZEM” zaprasza do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bestwinie wszystkich, którzy poszukują prezentów świątecznych lub dekoracji do własnego domu i jednocześnie chcą wesprzeć szczytny cel.

Biblioteka zorganizowała u siebie wystawę połączoną z kiermaszem prac przygotowanych przez podopiecznych i przyjaciół Stowarzyszenia “RAZEM”, w tym niepełnosprawnych mieszkańców Ośrodka Mieszkalno-Rehabilitacyjnego w Bestwinie.

Zebrane środki podczas kiermaszu w całości zostaną przeznaczone na działalność Stowarzyszenia “RAZEM” – wsparcie osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin. W związku z powyższym wspierając tą akcję każdy ma szansę podzielić się dobrem i podarować trochę radości podopiecznym Stowarzyszenia – za co serdecznie stowarzyszenie dziękuje.

Na wystawie pojawiły się między innymi: dekoracje i przedmioty użytkowe z ceramiki, przedmioty drewniane użytkowe zdobione głownie techniką decoupage, skrzaty, dekoracje zawieszki na okno i choinki, stroiki, choinki, anioły na desce, patchworkowe poszewki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights