26/05/2024

Zaproszenie na warsztaty Makramy

0

Zapraszam serdecznie na warsztaty z MAKRAMY.

Nazywam się Izabela Kondratowicz – jestem pasjonatką rękodzieła. Moje zainteresowania to dekoracje wnętrz, postarzanie mebli, decoupage i oczywiście MAKRAMA. Mam ogromną słabość do przedmiotów wykonanych z naturalnych materiałów, kocham targi staroci i zapach drewna:). Zawodowo jestem nauczycielką, ale skończyłam również Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi o kierunku Aranżacja, Stylizacja, Dekoracja Wnętrz a rok temu, również Arteterapię – to dziedzina w której działania poprzez sztukę mają charakter terapeutyczny.

WYPLATANIE MAKRAMY – to dla mnie tworzenie pięknych rzeczy do wnętrz, połączone z terapią muzyką.
Nie może zabraknąć również w tym czasie pysznej herbatki:). Bawełniany sznurek, troszkę wolnego czasu i chęci – tyle wystarczy aby nauczyć się tej starożytnej techniki polegającej na dekoracyjnym wyplataniu sznurków. Makrama, to technika za pomocą której możemy wykonać różnorodne dodatki do wnętrz: kwietniki, abażury, łapacze snów, lampiony……….ale również torebki, biżuterię, dekoracje ślubne i wiele wiele innych. Uczy cierpliwości i rozwija kreatywność, jest również czasem poświęconym na uwagę skierowaną do siebie, czasem relaksu i odpoczynku.

Czego możesz oczekiwać:

Zapoznasz się z materiałami i narzędziami stosowanymi w technice makramy. Poznasz rodzaje sznurków i dowiesz się jak je dobierać do poszczególnych prac. Nauczysz się podstawowych splotów, których efektem będzie uroczy wianek o średnicy ok.25cm. Wianek będzie atrakcyjną dekoracją wnętrza na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, a może prezentem pod choinkę dla przyjaciółki. Spędzisz czas skupiając się na miłych doświadczeniach słuchowych i manualnych:) Przy okazji spotkania porozmawiamy przy kawie lub herbatce i pysznym cieście. Być może tematem rozmów będą świąteczne kulinaria
a może będzie to po prostu luźna rozmowa…….:) Mam nadzieję, że czas spędzony na warsztatach, będzie nie tylko twórczym zajęciem, ale pozwoli na chwilę relaksu, odprężenie i spotkanie w miłym gronie .

WARSZTATY RĘKODZIEŁA DLA DOROSŁYCH
TERMIN: PIĄTEK – 8 GRUDZIEŃ 2023R. – GODZINA 15.30, CZAS TRWANIA OK.3,5 GODZINY.
KOSZT: 190 ZŁ /OSOBA – W TYM KOSZT MATERIAŁÓW I SŁODKI POCZĘSTUNEK.
ZAPISY: E-MAIL – SPACEBELL10@GMAIL.COM
ILOŚĆ MIEJSC NA WARSZTACIE JEST OGRANICZONA I WYNOSI MAX.12 OSÓB
MIEJSCE: BESTWINA – GMINNY OŚRODEK KULTURY

WAŻNE INFORMACJE:
Koszt uczestnictwa w warsztatach zawiera wszystkie materiały dla każdego uczestnika oraz słodki poczęstunek, kawę i herbatę. Koszt warsztatów – 190zł
Wpłata zaliczki w wysokości 100zł jest niezbędna do rezerwacji miejsca na zajęciach

termin do 15.11.2023r. Pozostałą kwotę należy uregulować do dnia 06.12.2023r.
Nr konta: 79 2490 0005 0000 4000 0426 0508 Alior Bank
W tytule proszę wpisać nazwę warsztatu oraz imię i nazwisko uczestnika. Zarówno zaliczkę jak i pozostałą kwotę należy wpłacić na podany powyżej numer konta bankowego.

WAŻNE – zaliczkę należy wpłacić po mailowym potwierdzeniu miejsca na zajęciach. Jeżeli uczestnik zgłosi swoją nieobecność na warsztatach na 7 dni przed zajęciami, tj. do 01.12.2023r. – zaliczka zwracana jest na konto, po tym terminie zaliczka jest bezzwrotna.

Zapisy odbywają się mailowo poprzez wysłanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz nazwy warsztatu na adres e-mail: spacebell10@gmail.com
Nr telefonu do kontaktu: 513058924 – Izabela Kondratowicz
Minimalna liczba osób aby warsztat mógł się odbyć – 6osób.

W związku z RODO i ochroną danych osobowych, na podany adres mailowy zostanie wysłana zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Bardzo proszę o jej podpisanie i zabranie na warsztaty. Można również odesłać podpisaną zgodę na adres mailowy podany powyżej.

Źródło: bestwina.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights