21/06/2024

Idź po zdrowie z przyjacielem – Aktualizacja

0

fot. BBOSiR

Impreza Odwołana

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w niedzielę 30 lipca na stok Dębowca. Na dolnej stacji stoku będzie czekało wiele atrakcji propagujących zdrowy styl życia i aktywny wypoczynek, także w towarzystwie psów.

Wydarzenie akcentujące półmetek wakacji pod hasłem Idź po zdrowie z przyjacielem rozpocznie się o godz. 11.00. W programie m.in. spacer nordic walking, trekking z psami, pokaz agility (tor przeszkód dla psów), pokaz psów ratowniczych, a także zumba, wypożyczalnia i bezpłatne centrum testowe sprzętu sportowego Decathlon (m.in. rowerów elektrycznych), pogadanka przy ognisku z emerytowanym ratownikiem Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, stoisko Psiej Ekipy i bielskiego Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt oraz pokazy psów policyjnych. Będzie można porozmawiać z lekarzem weterynarii, behawiorystą czy przewodnikiem psów policyjnych i dowiedzieć się więcej na temat adopcji psiaków ze schroniska. 

Na koniec imprezy zaplanowano ognisko przy schronisku na Dębowcu i konkurs na najładniejszy psi strój.

Wstęp bezpłatny! 

Szczegółowy harmonogram na plakacie poniżej oraz pod linkiem https://www.facebook.com/events/836274104948637/?ref=newsfeed.

źródło: BBOSiR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights