17/06/2024

Dwunasta gala Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia Przyszłość jest Kobietą odbędzie się 24 września w Cavatina Hall. Także tam od 18 sierpnia można nabyć bilety na to wydarzenie. Początek gali o godzinie 18.00.

Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia funkcjonuje pod honorowym patronatem posłanki na sejm RP Mirosławy Nykiel, a sama gala odbędzie się pod patronatem prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego i starosty bielskiego Andrzeja Płonki.

W programie wieczoru w Cavatina Hall wręczenie nagrody Perły Podbeskidzia. Gościem honorowym wydarzenia będzie polska dziennikarka pracująca dla ukraińskiej Espreso TV Blanka Zalewska, a wszystko uświetnią koncerty światowej sławy skrzypka Charlie Siema i zespołu Jaśmin. Będzie można też zobaczyć efekty projektu Koronacja Beaty Bojdy. Osią owego projektu jest szczególna kolekcja projektantki składająca się z trzynastu stylizacji dla kobiet walczących z chorobami onkologicznymi. Jego bohaterki będą koronowane jako królowe życia, które nie poddają się chorobie i z zapałem walczą o zdrowie. Koronacja budzi nadzieję, poprzez afirmację życia i zdrowia. W rezultacie zobaczymy wyjątkowy pokaz mody, podczas którego w roli modelek wystąpią kobiety – amazonki. Wcześniej kolekcja oraz wyjątkowe modelki zostaną uwiecznione podczas sesji zdjęciowej – powstanie 26 portretów, a później wystawa.

Wernisaż prac będzie połączony z galą i licytacją. Z tych wyjątkowych portretów powstanie także kalendarz na 2024 rok. Kalendarz będzie sprzedawany zarówno podczas gali, ale także później, w internecie.

Gala w Cavatinie ma też związany z projektem wymiar charytatywny. Celem uroczystości jest bowiem zebranie środków finansowych dla kobiet walczących z nowotworem lub będących w reemisji. Bilet wstępu – 50 złotych do nabycia w Cavatina Hall, dochód z licytacji zdjęć podczas gali też zostanie przekazany na rzez kobiet walczących o zdrowie.

Informacje na temat wydarzenia na stronie www.fundacjastrefakobiet.pl.

oprac. ek

Źródło: UM Bielsk-Biała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights